Nie ste prihlásený. (Prihlásenie)
Preskočiť Hlavné menuPreskočiť PrihláseniePreskočiť Kategórie kurzov

Miestne správy

Obrázok: Lubica lst
Nový vzdelávací portál eLearn central
autor Lubica lst - Tuesday, 25 February 2014, 12:33
 

Prechádzame na nový vzdelávací portál, ktorý nájdete na

http://uef.fei.stuba.sk/moodle/
Obrázok: eLearn Central
Metodický postup pri práci s eLearn central, kurz Elektronické prvky a obvody
autor eLearn Central - Friday, 23 November 2007, 05:25
 
- po vyhľadaní web stránky http://ec.elf.stuba.sk/moodle/, zvoľte z položky "Kurzy" kurz Elektronické prvky a obvody. Otvorí sa okno "Prihlásenie sa na web stránku"

- vyplňte užívateľské meno a heslo (býva zvykom uviesť za užívateľské meno priezvisko - nie je to povinné, a heslo je ľubovoľný reťazec znakov)

- potvrďte stlačením tlačidla Prihlásenie, otvorí sa okno "Užívateľský profil pre Nový užívateľ"

- vyplňte prosím základné údaje, až po údaje, ktoré sú nepovinné, a potvrďte to stlačením tlačítka "Aktualizovať profil". Otvorí sa okno, v ktorom je zobrazené Vaše meno a funkcia, ak chcete pokračovať zvoľte z menu zobrazeného na lište "eLearn", čím sa vrátite do hlavného menu

- z položky "Kurzy" zvoľte kurz "Elektronické prvky a obvody", otvorí sa okno "Chystáte sa prihlásiť ako člen tohoto kurzu. Ste si istý, že to chcete?" Ak zvolíte "Nie" vrátite sa späť do hlavného menu. Ak potvrdíte "Áno", dostanete sa do kurzu a máte k dispozícii všetky interaktívne animácie vo flashi ako aj kurz umiestnený pod nimi rozdelený na týždne. V každom týždni sú uvedené dva typy testov po 2. Výsledky testov sú uložené vo Vašom konte, ktoré sa vytvára pri registrácii. Vždy, keď budete opakovať test, sa Vám vyznačí Váš doteraz najlepší výsledok. Odporúčame najprv absolvovať testy s feedbackom (v prípade zlej odpovede, Vás program vráti späť na učebný text, kde sa nachádza správna odpoveď. Pokračovať môžete až po zadaní správnej odpovede) a až potom ísť na rýchle otestovanie sa.


eLearn central team

(Edited by Lubica lst - original submission Monday, 20 November 2006, 09:15 AM)

Obrázok: eLearn Central
Migrácia portálu
autor eLearn Central - Sunday, 5 November 2006, 18:05
 
Portál eLearn central bol presunutý na nový server. V súvislosti s migráciou sa môžu vysktynúť na stránkach chyby alebo budú niektoré stránky nedostupné/nefunkčné. V prípade, že zistíte nedostupnosť/nefunkčnosť niektorej z Vami navštevovaných stránok, dajte nám vedieť prostredníctvom internej pošty (užívateľ elearn central) alebo emailu (lubica.stuchlikova@stuba.sk).Preskočiť Odkazy

Odkazy

STU
FEI STU
KME
Katedra
mikroelektroniky

Virtual Tour
po výskumných
laboratóriách KME

AIS
Akademický
informačný systém

Moodle FEI STU
E-learning FEI STU
Moodle FCHPT STU
E-learning FCHPT STU
FEI Online Databázy
knižničných služieb